Pokazy • Warsztaty • Animacje – Z innej Bańki

Bańki formą terapii – to tak można?

warsztaty bańka mydlana

Bańkowe warsztaty wyciszające na matach, czyli terapeutyczne działanie baniek mydlanych

Bańki mydlane mają w sobie coś niezwykłego i pozwalają w prosty sposób stworzyć niebanalną rzeczywistość. Dzieci wprost szaleją za nimi i cieszą się podczas każdej zabawy w ich obecności. Bańki mydlane przypadły do gustu nawet dorosłym i nic w tym dziwnego, ponieważ dzięki nim możesz przenieść się do świata magii i choć na chwilę oderwać od codzienności.

Pokazy baniek mydlanych i nie tylko – terapeutyczne warsztaty na terenie województwa łódzkiego

Jako specjalistka od bańkowych atrakcji oprócz różnorodnych pokazów baniek mydlanych organizuję również terapeutyczne warsztaty bańkowe na matach. Warsztaty te mają za zadanie usprawnić funkcjonowanie aparatu oddechowego oraz pracować nad zmysłami dziecka. Na czym polegają terapeutyczne warsztaty baniek mydlanych? Zajęcia te trwają 45 minut i są dedykowane wszystkim osobom powyżej 5. roku życia. Każdy z uczestników pracuje na indywidualnej macie oraz wyposażony jest w zabezpieczającą twórczość tackę, a także osobistą rurkę. Z takimi narzędziami do pracy rozpoczynamy swoją przygodę bańkową. Zadaniem uczestników warsztatów jest tworzenie figur oraz wykonywanie poleceń, które na bieżąco dostają. Takim sposobem pięknie pracujemy nad emocjami, a także uczymy się nieprzywiązywania do rzeczy, miejsc czy osób. Warsztaty z bańkami mydlanymi dodatkowo uwrażliwiają nas na sztukę i pozwalają odkryć zupełnie inne emocje, niż do tej pory mieliśmy okazję czuć.

Dla kogo są wyciszające warsztaty bańkowe?

Warsztaty bańkowe terapeutyczne na matach idealnie sprawdzają się jako nauka poprzez zabawę dla dzieci od 6. do 12. roku życia. To właśnie ten przedział wiekowy jest najczęściej zalecany do organizowania warsztatów, jednak nie wyklucza się udziału starszych dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych w tego typu rozrywkach. Warto podkreślić, że zajęcia te doskonale sprawdzą się także dla seniorów, którzy poprzez udział w takim spotkaniu wracają do sprawności, ćwiczą ją i rozwijają. Ponadto seniorzy pracują również nad prawidłowym oddechem, który jest niezwykle ważny w codziennym funkcjonowaniu oraz poprzez wykonywanie zlecanych zadań poprawiają swoją koncentrację i skupienie.

Co jeszcze znajdziesz w ofercie „Z innej bańki”?

Warsztaty oraz spotkania o tematyce bańkowej to moja pasja, którą chętnie dzielę się z uczestnikami. Jako pedagog i animator z 10-letnim stażem pracę z dziećmi znam od podszewki i wiem, jak wiele radości oraz uśmiechu wywołują na ich twarzach te spotkania. Moja różnorodna oferta powstała z myślą o wszystkich dzieciach, dla których postacie z bajek są prawdziwą atrakcją. W związku z tym oprócz bańkowych warsztatów wyciszających na matach wykonuję także pokazy bańkowe z udziałem ulubionej postaci z bajki, np. z Alicją w Krainie Czarów lub Harrym Potterem. Ponadto w mojej ofercie znajdziesz Warsztaty w wielkiej bańce, Warsztaty wielkich baniek, Warsztaty małego konstruktora, a także Warsztaty z profesor Bańkoliną. Jeśli masz pytania dotyczące zorganizowania pokazu lub warsztatów z udziałem baniek, jestem do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub telefonicznie. Zapraszam!

 

 

Masz pytania?

Kontakt

Telefon

512 171 150

Email

pokazy@zinnejbanki.pl

adres

Wola Grzymkowa, ul. Cienista 2

    Ochrona przed spamem: