Pokazy • Warsztaty • Animacje – Z innej Bańki

Fluo Party! Wyjątkowa zabawa w świetle.

farbki

To fascynująca zabawa z wykorzystaniem światła  uv które jak wiemy świecą w ciemności.

  To nowość na naszym rynku która, sprawia że każda impreza to szalona, taneczna  zabawa  o niesamowitym klimacie. Podczas spotkania wykorzystane są święcące gadżety, uczestnicy mogą poszaleć ze stylówkami  które będą widoczne w magicznym świetle, miejsce wydarzenia  jest udekorowane w odpowiedni sposób  nie wspominając o DJ czy Animatorce którzy rozgrzewają parkiet i zachęcają gości do zabawy.

pokaz świetlny

 

 

 

 

Wykorzystuje się najczęściej na urodzinach.  Atrakcja jest mobilna i można ją wykonać praktycznie wszędzie.  Często realizację wykonujemy w domu klienta, na wieczorach panieńskich czy dyskotekach w placówkach oświatowych

Fluo party nie ma ograniczeń wiekowych. Tego rodzaju imprezę możesz zorganizować zawsze nie zależnie od wieku, dopasowując pod potrzeby.

 

 

 

Dodatkowym uzupełnieniem tego typu imprez które stanowią dopełnienie atrakcji, doskonale wpisującą się takie elementy jak np. pokaz baniek  w świetle UV czy malowanie twarzy i ciała farbami fluorescencyjnymi.

Dla satysfakcji i pełnego komfortu pomieszczenie w którym dzieje się wydarzenie jest zaciemnione dla uzyskanie pożądanego efektu.

farbki
pokaz
Pokaz dla dzieci
pokaz show

Masz pytania?

Kontakt

Telefon

512 171 150

Email

pokazy@zinnejbanki.pl

adres

Wola Grzymkowa, ul. Cienista 2

    Ochrona przed spamem: