Pokazy • Warsztaty • Animacje – Z innej Bańki

Wyjątkowa atrakcja weselna

pokaz bańkowy na weselu

Wesele jest niepowtarzalnym wydarzeniem, pozostającym w pamięci na zawsze. Coraz więcej par decyduje się więc na zorganizowanie wydarzenia, podczas którego zaskoczą wszystkich zgromadzonych gości. W ostatnim czasie szczególną popularnością zaczęły cieszyć się bańki mydlane, przywodzące na myśl najlepsze lata – beztroskiego dzieciństwa. W ich otoczeniu można nie tylko zrealizować sesję ślubną – to także świetna forma podziękowania rodzicom oraz prawdziwa frajda dla najmłodszych!

 

Bańki mydlane – wyjątkowa atrakcja weselna

 

Bańki mydlane wprowadzają do całego wydarzenia magię. Dzięki niej wszyscy goście biorący w nim udział zdołają choćby na moment zatrzymać czas i uciec od otaczającej ich rzeczywistości. Pokaz może rozpocząć się w dowolnym momencie trwania uroczystości – od wyjścia pary młodej z kościoła, aż po przerwę między posiłkami w restauracji. Bańkowe szaleństwo jest również doskonałą okazją do stworzenia czarujących fotografii lub filmów uchwycających piękno tego dnia.

 

Niespodzianka dla gości

 

Widowisko odbywające się w zamkniętym pomieszczeniu często jest wzbogacone o różnorodne zajęcia wprowadzające gości do świata fantazji. To przede wszystkim liczne zabawy integracyjne, konkurencje sportowe, czy konkursy z nagrodami. Czy można znaleźć lepszy sposób na szybkie zapoznanie ze sobą obydwu rodzin? Decydując się na taką atrakcję, pozwala się gościom na przełamanie pierwszych lodów oraz zapewnia się oryginalne show dostarczające im dużo zabawy na nieskończenie wiele godzin!

 

Bańki mydlane jako wyjątkowe podziękowanie za obecność

 

W jaki sposób podziękować rodzicom za wkład w przygotowanie wesela, wykorzystując do tego bańki mydlane? Ukryć je w niewielkich buteleczkach z ozdobną wstążeczką i dołączonym spersonalizowanym bilecikiem! Perfekcyjnie sprawdzają się one jako element dekoracyjny na stole, a w późniejszym czasie będą przypominać o tym ważnym wydarzeniu.

 

Nietypowe podziękowania dla rodziców na weselu mogą mieć też formę artystycznego pokazu, po którym nowożeńcy wygłoszą swoją mowę.

 

Zajęcie dla dzieci

 

Podczas, gdy najmłodsi będą bawić się w najlepsze, wypuszczając w powietrze kolejne bańki, dorośli zyskają chwilę dla siebie. Będą mieli okazję porozmawiać, czy po prostu spędzić czas we własnym towarzystwie. Wykupując pakiet u profesjonalnego animatora, zapewnia się dzieciom również różne dodatkowe atrakcje, takie jak zabawy z chustą, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne, czy mini disco. Uczestnicy wesela nie będą musieli zatem obawiać się, że ich pociechy zmuszą ich do szybkiego powrotu do domu.

 

Niespodzianka dla pary młodej

 

Bańki mydlane mogą stanowić także niespodziankę dla samych nowożeńców! Wystarczy wykupić opcję zamykania w bańce lub pocałunku w bańkowym tunelu przy romantycznej muzyce, co pozwoli na dostarczenie nietuzinkowego wrażenia, jak i niezwykłego efektu wizualnego. Pomysł ten może zostać zrealizowany nawet w ciasnej przestrzeni i jest w pełni bezpieczny dla zdrowia.

 

Artystyczny pokaz baniek mydlanych – propozycja nawet dla najbardziej wymagających klientów!

 

Deszcz bąbelków, bańkowy tunel, forma podziękowania dla rodziców, czy możliwość oglądania wydarzenia z wnętrza bańki wraz z najbliższą osobą – tego typu atrakcje pasują do wesela w każdym klimacie. Aby zyskać pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, warto rozważyć nawiązanie współpracy z profesjonalnym artystą. Otrzyma się pewność, że dorosłych będzie czekała chwila wytchnienia i radości, natomiast dzieci nie będą mogły narzekać na nudę. Sprawdzając moją ofertę, można dowiedzieć się więcej o tej atrakcji!

Masz pytania?

Kontakt

Telefon

512 171 150

Email

pokazy@zinnejbanki.pl

adres

Wola Grzymkowa, ul. Cienista 2

    Ochrona przed spamem: